21 Temmuz 2011 Perşembe

CANIM ANNEM PASTASI


Esra Hanım'ın babasından sonra sıra annesinin pastasına geldi. Tabii ki tüm anneler gibi o da ailesinin kraliçesi olduğu için böyle bir pasta çok yakıştı kendisine. Hep sağlıklı ve mutlu kalın.

BABY SHOWER PASTASI


Tuğba Hanım'ın yakında dünyaya gelecek kızı için düzenlenen baby shower partisine hazırladığım pasta, çok severek çalıştığım pastalardan birisi oldu. Tuğba Hanım'ın bebeğini sağlıkla kucağına almasını diliyorum.

12 Temmuz 2011 Salı

DÜĞÜN CUPCAKELERİ


2 Haziran'da istanbul'da bir gemide yapılacak düğün töreni için tam 170 tane cupcake ve 170 tanede kurabiye hazırladım. 170 adet damadın üzerine oturmuş gelin figürünü tek başıma yapıp sağsalim teslim ettim. Gelin ile damatın ve tüm konukların çok beğendiğini duymakta tüm yorgunluğuma değdi doğrusu . Tek başıma alnımın akıyla bu işten başarıyla çıkabildiğim için bu resim beni hep mutlu ediyor.

RATATOUILLE PASTASI

PLAY STATION VE BEŞİKTAŞ PASTASI


TOP PASTA

BEN10 PASTASI

YO-YO PASTA


Vartuhi Hanım'ın oğlu Garen için yaptırdığı pasta bir dönem elimizden düşürmediğimiz yo-yo idi. İyi ki doğdun Garen.

HAVUZ PASTASI


Yeşilyurt spor klubünde iyi birer yüzücü olan Remzi Can ve Sarp'ın beraber kutladıkları doğumgünü için 40 kişilik pasta hazırlamamı rica etti Pınar Hanım. Daha önce de bir çok kez pasta hazırladığım Pınar Hanım her zamanki nezaketiyle '2neşelerine neşe kattınız pasta harikaydı'' diye geri dönünce değmeyin keyfime. İyi ki doğdunuz yakışıklılar, şansınız daima güzel olsun inşallah.

ERKEK BEBEK CUPCAKELERİ

Special design for Pasta Evim by Mine Seyidoğlu by İMPETUS REKLAM GRAFİKER ÖZLEM